Archiwum miesiąca: lipiec 2021

Punkt widokowy – zabytkowa wieża ciśnień

Dnia 6 lipca br. wybraliśmy się zwiedzić punkt widokowy mieszczący się w zabytkowej wieży ciśnień, która została niedawno odrestaurowana. Mieliśmy okazje zobaczyć panoramę naszego pięknego Olsztynka. Miło było zobaczyć znane nam miejsca z innej perspektywy.

Gminne Dni Rodziny 2021

Dnia 3 lipca 2021 r. na olsztyneckim podzamczu odbyły się Gminne Dni Rodziny pod hasłem „Młodość-miłość-małżeństwo-rodzina”. Wśród organizacji pozarządowych nie mogło zabraknąć Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin w Olsztynku wraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej. Podczas imprezy zostały zaprezentowanie prace naszych uczestników z WTZ, a także wystąpili artyści z zespołu „Magia muzyki” z… Czytaj dalej »

Wizyta w drukarni

W dniu 1 lipca br. wybraliśmy się do firmy Express Print w Łutynowie na wizytę studyjną w ramach prowadzonej rehabilitacji zawodowej w WTZ. Chcieliśmy zobaczyć jak wygląda praca w drukarni oraz jakie sprzęty się wykorzystuje. Nasze odwiedziny również zostały poprzedzone zajęciami w pracowni komputerowo – fotograficznej w projektowaniu nadruku na kubki, które oczywiście chcieliśmy stworzyć.… Czytaj dalej »