Archiwum kategorii: Bez kategorii

Przycinanie drzewek.

W ramach rehabilitacji zawodowej uczestnicy WTZ po raz kolejny wzięli udział w szkoleniu pt. „Cięcie winorośli w czwartym roku po posadzeniu”, które odbyło się w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku. Dziękujemy Polskiemu Związku Działkowców Okręg Warmińsko-Mazurski w Olsztynie i Panu Piotrowi Chmielewskiemu -starszemu instruktorowi ds. ogrodniczych za poprowadzenie szkolenia. A na jesieni widzimy się na… Dowiedz się więcej »

VI Przegląd Pieśni Religijnej.

Działający w WTZ zespół „Magia muzyki” w składzie: Patrycja, Agnieszka, Tomek zdobył wyróżnienie w VI Przeglądzie Pieśni Religijnej w Olsztynku. Wielkie brawa!

Akcja #sadziMY 2024

Nasi uczestnicy w dniu 12 kwietnia 2024r. odwiedzili Nadleśnictwo Olsztynek, gdzie wsparli akcję #sadziMY zorganizowaną przez Lasy Państwowe z okazji 100 lat istnienia.

Regionalne Forum Sieciujące w Olsztynie

W dniu 18 marca br. wzięliśmy udział Regionalnym Forum Sieciującym pt. „Samorządy – mieszkańcy -organizacje dla rozwoju regionu” zorganizowanym przez Federację Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-mazurskiego w Olsztynie.

Spektakl „Kompas”

W dniu 29 lutego br. wzięliśmy udział w spektaklu „Kompas” przygotowanym przez uczniów Szkoły Podstawowa nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku w ramach obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dziękujemy za zaproszeni

Wystawa malarstwa Jadwigi Michalkiewicz

W dniu 23 stycznia br. nasi uczestnicy odwiedzili wystawę malarstwa Jadwigi Michalkiewicz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Olsztynku. Prace są tworzone głównie akwarelami i farbami olejnymi. Jej malarstwo inspirowane jest wielkimi artystami takimi jak Gustav Klimt czy Leonardo da Vinci.

Warsztaty świąteczne

W dniu 20 grudnia br. w ramach obchodów Dnia Osób z Niepełnosprawnościami w Kuźni Społecznej w Olsztynie odbyły się zajęcia dekoracji i degustacji świątecznych pierników. Dodatkowo na uczestników spotkania czekała moc zagadek i gier edukacyjnych w temacie zero waste i nie tylko.