Spektakl teatralny „Kobietki”

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet nasze Warsztaty odwiedziła grupa artystyczna „Galana” z Krakowa ze spektaklem „Kobietki”.

Prezentacja na temat substancji psychoaktywnych

W dniu 3 marca br. odwiedzili Nas pracownicy Sekcji Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie Pani Grażyna Dziubanii i Pan Piotr Śmigiel, aby poprowadzić dla naszych uczestników wykład na temat zgubnego wpływu substancji psychoaktywnych oraz „energetyków” na zdrowie człowieka. Dziękujemy za przekazanie bardzo przydatnej wiedzy.  

Odsłonięto mural rotmistrza Pileckiego

W dniu 28 lutego br. wzięliśmy udział w uroczystościach odsłonięcia muralu upamiętniającego rotmistrza Witolda Pileckiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynku.

Ślady i tropy zwierząt

W dniu 22 lutego 2023r. Warsztaty odwiedziła Pani Iwona Jóźwicka pracownik Nadleśnictwa Olsztynek, specjalista do spraw edukacji leśnej w ramach spotkania „Ślady i tropy zwierząt”. Podczas zajęć poznaliśmy zwierzęta, które można spotkać w lesie na spacerze, a także zdobyliśmy wiedzę jak prawidłowo rozpoznawać ich tropy. Dziękujemy Pani Iwonie za bardzo interesujące wprowadzenie w świat zwierząt.

Wspólne muzykowanie

W dniu 20 lutego br. odwiedził nas Pan Jerzy Tytz na wspólne muzykowanie. Dziękujemy za wspaniałą zabawę i poświęcony czas.

Wyprawa na Pączki

16 lutego warsztatowa ekipa wybrała się na rynek naszego miasteczka by spróbować pysznych paczków serwowanych przez Radio Olsztyn w ten wyjątkowy dzień. Dziękujemy za słodkie przekąski.

Zabawa Walentynkowa

14 lutego bawiliśmy się w rytm miłosnych hitów. Zabawę walentynkową poprzedziło przekazanie upominków dla naszych uczestników. Każdemu dopisywał dobry nastrój

Spotkanie opłatkowe

Spotkanie Wigilijne Członków Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin odbyło się w dniu 17 grudnia 2022 w Zajeździe Jagiełek. Dziękujemy za spotkanie.

Pieczenie pierników

Dziś w pracowni gospodarstwa domowego wspólnie z uczniami ze Szkoły Podstawowa nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku  piekliśmy świąteczne piernik.